WhatsApp

Bayilik

Bayimiz olmak için hemen işlemlere başlayın

Anasayfa Bayilik

Bayilik Statüsü paketlerimiz için ödediğiniz ücret hesabınıza kredi olarak yüklenir ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 

SİLVER BAYİ; Tüm Web Paketlerinde geçerli  %7,5 indirim sağlar.  Bu bayi paketimize hemen geçmek için 499 TL ye satın alabilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız sitemizden 5 adet web paketi aldıktan sonra üyeliğiniz otomatik olarak basic bayi statüsüne yükselecektir. Yıl içerisinde 5 adet alışveriş yapmanız gerekmektedir. Örn: 01-07-2019 ile 01-07-2020 tarihleri arasında 5 sipariş verdiğinizde üyeliğiniz otomatik olarak basic bayiliğe yükselmektedir. 

BRONZ BAYİ; Tüm Web Paketlerinde geçerli  %15 indirim sağlar. Bu bayi paketimize hemen geçmek için 899 TL ye satın alabilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız sitemizden 10 adet web paketi aldıktan sonra üyeliğiniz otomatik olarak starter bayi statüsüne yükselecektir. Yıl içerisinde 10 adet alışveriş yapmanız gerekmektedir. Örn: 01-07-2019 ile 01-07-2020 tarihleri arasında 10 sipariş verdiğinizde üyeliğiniz otomatik olarak Starter bayiliğe yükselmektedir. 

GOLD BAYİ; Web Paketlerinde geçerli  %25 indirim sağlar. Bu bayilik paketimize 1499 TL ödeyerek geçiş yapabilirsiniz.Alışveriş sayısına bağlı olarak bu pakete geçiş YAPILMAMAKTADIR.

Bayi paketlerimiz 1 yıl geçerlidir; 
Satın alarak veya Sitemizden alışveriş sayısı ile geçiş yaptığınız bayilik statüsü 12 ay (1 yıl) sonra hangi statüde olursanız olun üyeliğiniz otomatik olarak basic bayi statüsüne geçiş yapar. Bayilik sürenizin bitmesine 20 gün kaldığında belirli aralıklarla sms ve mail ile bayilk paketinizi yenilemeniz için mesaj gönderilir.

Bayilik paketinizi yenileyerek veya daha sonra tekrardan bayilik paketlerimizden satın alarak üyelik statünüzü yükseltebilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız yeterli alışveriş sayısına ulaştığınızda üyeliğiniz otomatik olarak ilgili bayilik paketine geçiş yapar.  

12 ayda bir üyelik statünüz basic bayi statüsüne düşer, Mevcutta basic statüsündeyseniz aynı üyelik statüsünde kalmış olursunuz.

Bayilik paketi için ödediğiniz ücretin faturası kesilecektir, bu nedenle kredilerinizle satın aldığınız web paketleri için ayrıca tekrar fatura kesilmez.

Önemli Hatırlatma:

> Sitemizdeki Ürünleri (demoincele.com)-(demobul.net) sitemizden linklerini kullanarak kendi web sitenizde demo olarak yayınlayabilirsiniz.
> Bayilik aldıktan sonra paketlerimizi, webmaster sitelerinde ve forum sitelerinde satamazsınız.
> Paketlerimizin satışını yaparken webliyon.net sitemizdeki fiyatların altında satamazsınız.

WEBLİYON önceden haber vermeksizin bayilik şartlarını ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.Hayır almanıza gerek yoktur. Bir defa aldıktan sonra 1 yıl geçerlidir.

Bayilik paketleri için ödediğiniz ücret hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Bayilik paketi için ödediğiniz ücreti alışverişlerinizde kullanmanız gerekmektedir.

Evet geçiş yapabilirsiniz, SİLVER bayi paketini aldınız ve daha sonra BRONZ bayi paketine geçmeye karar verdiniz, BRONZ  bayi paketini satın alarak geçiş yapabilirsiniz.


Banka havalesi ve kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Sipariş sayfasında ödeme tipini seçebilirsiniz.


  • ssl
  • ssl
  • ssl
  • ssl
  • ssl
  • ssl
  • ssl
  • ssl
  • ssl

KOLAYCA WEB SİTESİ OLUŞTURUN

İşinizi ya da Kişisel Fikirlerinizi Yansıtan
Harika Bir Web Sitesi Sahibi Olun!

Hemen Başla

ŞİMDİ ALAN ADI KAYDI İLE BAŞLAYIN

Aklınızdaki Fikirleri Hayata Geçirmek İçin
Alan Adınızı Herkesten Önce Kaydedin!

Hemen Başla